محل تبلیغات شما

10 گام برای میلیونر شدن

گرنت کاردون، نویسنده پرفروش رومه نیویورک تایمز است، که بیشتر به خاطر نام تجاری شخصی اش که در طول زمان در زمینه املاک و مستغلات و کسب و کار ایجاد کرده است، شناخته می‌شود.

گرنت کاردون، کارشناس فروش بین الملل که از سوی رومه نیویورک تایمز به عنوان پرفروش ترین ناشر شناخته شده یکی از موفق ترین کارآفرینان دنیا است. شوی رادیویی این فرد ثروتمند با عنوان  Cardone Zone یکی از  محبوب ترین برنامه های رادیویی است. او تاکنون موسس سه شرکت تحت عناوین کاردون اینترپرایز، هلدینگ املاک کاردون و گروه کاردون بوده است.

او دیدگاه های کارشناسانه خود در زمینه فروش و تجارت را به عنوان یک فرد موفق برای ایجاد انگیزه در افراد در پنج جلد کتاب منتشر کرده است. کتاب های او شامل فروش برای نجات، راهنمای نجات از مخمصه، اگر اول نباشی آخر می شوی، قوانین 10X  و بفروش یا به حراج برو می شود.

کاردون اخیرا برای سایت شناخته شده کارآفرینی، مطلبی نوشته که در آن 10 راز میلیونرشدن را آموزش می دهد. در ادامه نکات این نویسنده سرمایه دار را می خوانیم. پولدار شدن و میلیونر شدن همیشه یک تابو بوده است. از نظر عمده مردم میلیونرشدن و یک فرد پولدار بودن تا قبل از 30 سالگی بیشتر یک فانتزی است تا یک واقعیت. اما از نظر منطق این موضوع نه تنها فانتزی نیست، بلکه ممکن و قابل دسترس است. من در سن21 سالگی، از دانشگاه فارغ التحصیل شدم، تقریبا ورشکسته و تا خرخره در قرض؛ اما در سن 30 سالگی به یک میلیونر تبدیل شدم. در سن 21 سالگی فکر نمی کردم که یک روز اینقدر پولدار باشم.

نه این که آرزویی در سر نداشته باشم اما همیشه فکر می کردم کاری پیدا کنم که بتوانم خرج زندگی ام را دربیاورم. بعد از آن که وضع زندگی ام بهبود پیدا کرد و یک سرمایه دار شدم، همیشه در ذهنم کارهایی را که در این مدت انجام داده بودم، مرور می کردم و این که چه نکاتی منجر به این موفقیتم شد. حالا می خواهم 10 گام برای تضمین میلیونر شدن تا سن 30 سالگی را با شما به اشتراک بگذارم. شاید به دردتان بخورد.

10 گام برای میلیونر شدن

لیلی نام تمام دختران زمین است

چطوری نان سوخاری کره ایی درست کنیم ؟

یک ,میلیونر ,شدن ,سالگی ,گام ,شناخته ,میلیونر شدن ,گام برای ,30 سالگی ,که در ,شناخته شده ,رومه نیویورک تایمز

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها